top of page

Yurtdışında Lisans ve
Yüksek Lisans Eğitimi

Yurt dışında lisans ve üniversite eğitimi yıllardır  öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitim biçimlerinden biri olmuştur. Yurt dışında eğitim denilince akla hemen Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık ve Avrupa ülkelerinden özellikle Almanya ve Polonya gelmektedir. Bu ülkelerde hem devlet hem de özel üniversiteler bulunmaktadır. Başvuru gereklilikleri ve formları da ülkeye göre değişir. Bu ülkelerdeki öğrencilerin üniversite eğitimini tercih etmelerinin birçok nedeni vardır. Bunlardan biri modern bir üniversitede okurken yurt dışında yaşama fırsatıdır. Ayrıca birinci öncelik dünya standartlarında bir üniversitede okumaktır.

ilkay dil kursu uşak dil kursu uşak ingilizce kursu uşak almanca kursu yurtdışında lisans

Dünyanın En İyi Üniversiteleri

Türkiye'de 10-15 yıllık geçmişi olan bir vakıf üniversitesinde okumak yerine, eğitiminizi yurt dışında veya Avrupa'da eğitim dünyasında çok prestijli bir konuma gelmiş bir Üniversitede tamamlama avantajına sahipsiniz. İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Polonya gibi dünyanın önde gelen eğitim merkezlerinde bulunan üniversiteler, her yıl dünyanın her yerinden çok sayıda uluslararası öğrenciyi kabul etmektedir. Dünyanın en iyi üniversiteleri listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alan kurum, son teknoloji ve deneyimli eğitimcilerle kaliteli eğitim sunmaktadır.

Yurt Dışında Üniversite Okumak İçin 10 Neden

1. Bir yabancı dili ana dili seviyesine çıkarma imkanı

2. Prestijli üniversitelerde yüksek kaliteli eğitim

3. Farklı kültürleri öğrenme fırsatı

4. Unutulmaz deneyimler için fırsat

5. En az 3 dile sahip olma avantajı

6. Özgeçmişinizdeki En Önemli Madde

7. Daha geniş istihdam fırsatları

8. uygun fiyatlı

9. 3 yıllık eğitim ile zaman kazanın

10. Çalışma ve oturma izni alma imkanı

ilkay-dil-kursu-uşak-dil-kursu-uşak-ingilizce-kursu-uşak-almanca-kursu-yurtdışında-lisans-
logo.png
usak-ilkay-yurtdisi-danismanlik-ve-dil-kursu---usak-ozel-ingilizce-almanca-dil-kursu---yur

İlkay Yurtdışı Danışmanlığı; yurt dışı üniversiteler, kolejler, dil okulları, sertifika ve diploma programları, yurt dışı stajlarda hızlı, ekonomik ve güvenilir danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı eğitim danışmanlığı; Bilgi, deneyim ve deneyim gerektirir. Sizleri de başarılı yurt dışı eğitim referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Yurt dışı eğitim danışmanlığı programları portföyümüzde üniversiteler, kolejler, dil okulları, çalışma izni veya sertifika programları bulunmaktadır.


Yurt dışında eğitim almak için ihtiyacınız olan profesyonel danışmanlık ve rehberlik hizmetlerini alabileceğiniz İlkay Yurtdışı Danışmanlık, başvurudan eğitiminizin başlangıcına kadar tüm aşamalarda yanınızda.
Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page