top of page
usak dil kursu yabancı dil kursu almanca ingilizce dil kursu usak yurtdisi

İngilizce Kursu

Bir İngilizce Dil Okulu olarak her yaştan, her kesimden ve her eğitim seviyesinden kişilere uygun çeşitli kurs imkanları sunmaktan gurur duyuyoruz. Uşak İlkay Dil Kursu bünyesindeki kurs seçeneklerini öğrenmek için programımıza göz atın ve ücretsiz deneme dersi için hemen yerinizi ayırtın!

İNGİLİZCE KURSLARIMIZ

uşak yabancı dil kursu, uşak dil okulu, uşak ingilizce özel ders, uşak kendu ingilizce, uşak dil okulu, uşak ingilizce, uşak almanca kursu

ilkay-dil-kursu-ingilizce-kursu-uşak-almanca-kursu-uşak-yabancı-dil-okulu (1).jpg

Genel İngilizce

Tüm yaş gruplarında geçerli olan bu ingilizce kursu programımızda, yenilikçi ve çağdaş eğitim metodlarımız ile ingilizce öğrenmek artık bir hayal değil. Genç ve dinamik öğretmen kadromuz ile birlikte Türkiye'de bir ilk olan "konuşma" odaklı İngilizce derslerimizde, klasik ve eskimiş metodlar değil, sizleri gerçek Dünya'ya hazırlayan, mesleki ve eğitim hayatınızda akıcı bir şekilde ingilizce konuşabileceğiniz, yazabileceğiniz ve dinleyebileceğiz bir seviyeye getirmektedir.

Klasik ve kopyalanmış seviye tespit sınavlarının aksine araştırmalar ve toplantılar sonucu hazırladığımız problemi görme ve üzerine gitme odaklı, 4 farklı alanda sizi test ederek size verilmesi gereken en doğru eğitimi veriyoruz. Yenilikçi eğitim metodlarımız tek bir sistem değil kişilerin ihtiyaçlarına ve yeteneklerine göre tamamen size özel hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce, özellikle uluslararası ticaret, ticaret ve finans olmak üzere meslekler için oluşturulmuş veya başka bir deyişle amaçlanan bir dildir. İş dili olarak da bilinen bu kavram, İngilizce öğretme ve öğrenmede bir yeterlilik düzeyi olarak kabul edilir.

Genç ve Dinamik kadromuz sayesinde, sizin öncelikli ihtiyaçlarınız tespit edilip sizi iş ortamında meslektaşlarınızdan ayıracak ve bir adım daha ilerlemenize yardımcı olacağız.

mesleki-ingilizce---usak-ingilizce-kursu--usak-dil-okulu---usak-yabancı-dil-okulu (1).jpg
uşak-ilkay-yabancı-dil-kursu---ingilizce-kursu-almanca-dil-kursu (1).jpg

Akademik İngilizce

Akademik ingilizce; Günlük İngilizce, cümle yapısı, kelime kullanımı ve imla gibi çeşitli özelliklerde farklılık gösterir. İngilizcenin bu kullanımı, genellikle yüksek öğretimde daha resmi ve yaygındır. Birkaç kelime ile Akademik İngilizce; Adından da anlaşılacağı gibi daha çok akademik bilgi aktarımı derslerinde ve bilimsel makalelerde kullanılmaktadır.

Güçlü ve genç kadromuz sayesinde Uşak'ta IELTS, YDS ve YÖKDİL sınavlarında sizi başarıya götürecek ve akademik kariyerinizde sizin hayalleriniz için birlikte yürüyeceğiz.

Address

Cumhuriyer Mahallesi, Atapark Meydanı, No:3, C Blok

No:7, Uşak, Merkez

Phone

0544 422 64 64

Email

Connect

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page