top of page
distacco.germania (1).png

Almanca Kursu

Genç ve yenilikçi eğitim metodları olan bir kurumda Almanca öğrenin.  Nitelikli öğretmenler, son teknoloji öğretim yöntemleri, yoğun danışmanlık ve uzmanlık ve dünyaca ünlü kurs seviyesi sistemi, hızlı öğrenme başarısı sağlar. Almanya'da iş ortaklarımız ve aktif firmalarımız sayesinde bünyemizde size Almanya'da iş sağlıyor ve Almanya'da ki eğitim hayalleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz.

ALMANCA DİL KURSLARIMIZ

uşak yabancı dil kursu, uşak dil okulu, uşak ingilizce özel ders, uşak kendu ingilizce, uşak dil okulu, uşak ingilizce, uşak almanca kursu

Almanca Öğrenmenin Size Katacakları

Gelecek planlarınız ne olursa olsun, Almanca bilmek sonsuz olasılıklar sunar. Almanca öğrenmek, işinizin ve kişisel yaşamınızın kalitesini artıracak beceriler kazanmak demektir.

İş hayatında: Almanca konuşan iş ortaklarıyla Almanca iletişim kurmak, daha iyi iş ilişkileri kurar, etkili iletişimin yolunu açar ve başarıya götürür.

Eğitim Hayatınızda: Almanca öğrenmek sizi dünyada geçerliliği olan saygın ve başarılı Alman Üniversitelerine girme yolunuzu açar. Dünyanın önde gelen üniversitelerinde lisans ve Yüksek Lisans  yapma imkanınız olur ve gelecekteki kariyer planlarınızı güçlü ve emin adımlarla yürümeye başlarsınız. 

Uşak'ta İlkay Danışmanlık ve Dil Okulu olarak sizlere Almanca dil eğitimi yanısıra Almanya'da Lisans ve Yüksek Lisans eğitiminiz veya Almanya'da kariyer planlarınız için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Uşak Almanca Kursu 

usak almanca dil kursu uşak almanca dil okulu almanca özel ders almanca dil ögrenmek.jpg

Address

Cumhuriyer Mahallesi, Atapark Meydanı, No:3, C Blok

No:7, Uşak, Merkez

Phone

0544 422 64 64

Email

Connect

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page