top of page

İngilizce Öğrenmek Neden Bu Kadar Önemli?

İngilizce bilimin, bilgisayarların, diplomasinin ve turizmin dilidir. İngilizce bilmek, kendi ülkenizde uluslararası bir şirkette iyi bir iş bulma veya yurtdışında bir iş bulma şansınızı artırır. Aynı zamanda uluslararası iletişim, medya ve internetin dilidir, bu nedenle İngilizce öğrenmek iletişim, eğlence ve iş için önemlidir!

İngilizce uluslararası iletişim dilidir

İngilizce dünyadaki en yaygın dil olmayabilir, ancak 53 ülkenin resmi dilidir ve dünya çapında yaklaşık 400 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. İngilizce konuşmak sadece anadili İngilizce olan kişilerle iletişim kurmak değildir, aynı zamanda dünyada en çok konuşulan dildir. Başka bir ülkeden biriyle konuşmak istersen, İngilizce konuşma şansın yüksektir. Araştırmalara göre 2025 yılına kadar dünyada iki buçuk milyar insan İngilizce öğrenecek. İngilizce öğrenmek önemlidir çünkü dünyanın her yerindeki yurttaşlarla kolayca iletişim kurmanıza olanak tanır. Ayrıca İngilizce öğrenerek ve konuşarak birçok farklı ülkeden insanlarla arkadaş olacaksın!


İngilizce öğrenmek sizin için bir hayalse, bunun hayal olarak kalmaması için birlikte elimizden geleni yapacağız. Uşak dil kursu, Uşak İngilizce özel ders fiyatları ve Uşak dil kursu fiyatları için sizleri İlkay Yurtdışı Danışmanlık ve Dil Kursu olarak ofisimize bekleriz.


Comentários


bottom of page